Liczenie Dla Dzieci - Cyfra jeden Piosenki dla dzieci Miała baba 1 day ago   07:01

Share
Mini Smoczek TV
Zobacz jak zrobić cyfrę 1 z kolorowych cukierków Skittles! Zabawa i nauka liczenia dla najmłodszych.
Występują kolory: niebieski, żółty, pomarańczowy, czerwony i zielony ;-)

Polub, komentuj, dziel się filmikiem i subskrybuj nasz kanał! Im więcej subskrypcji, tym więcej fantastycznych filmików! DZIĘKUJEMY!

Subskrybuj TUTAJ: https://tomfromhr.com/profile/KSnFANts3OHWJwciKFwB6iqm

Muzyka: Scott Holmes - Rainbow Street
http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/
MailFootballSoccer

Comments 0 Comments

Add Reply

Piosenki dla dzieci Miała baba Liczenie Dla Dzieci - Cyfra jeden 1 day ago   46:16

Share
Zespół Malec TV poleca piosenki dla dzieci po polsku i angielsku dla każdego dziecka. To super zabawa dla waszego maluszka jak również długa chwila wytchnienia dla mamy i taty przy kawie i rogaliku .

Każda mama i tata wie jak ważne jest rozwijanie dziecka przez zabawę i śmiech. Malec TV ze szczególną starannością przygotował piosenki z repertuaru
najbardziej popularnych piosenek dla dzieci w świecie wirtualnych misi i przepięknej zielonej łące po której nasze misie się przechadzają, żegnają i witają wszystkie dzieci.
Nasze misie to mam PUCIA która rozdaje misą słodki miód oraz namawia swoje dzieci do śpiewania. Synek PACEK wymachuje ręką do wszystkich którzy bawią się i tańczą razem z nim przed telewizorem , tablecie czy telefonem mamy i taty. Córeczka PUSIA zawsze uśmiechnięta i zadowolona zajada się smacznym miodkiem.

A nasze słoneczko JĘDREK rozświetla całą krainę swoim słonecznym uśmiechem tak aby każdy maluch czuł się jak doskonale z PUCIEM, PACKIEM i PUSIĄ. Zapraszamy rodziców do zabawy przy naszych piosenkach dla dzieci po polsku piosenki które obecnie są dostępne na naszym kanale :

Polecamy również nasz profil na Facebooku : Malec Kanałtv oraz naszą stronę internetową https://www.facebook.com/malectelevision jak również nasz profil na twiterze https://twitter.com/MalecTelevision . Mamy już ponad 100 znajomych na facebooku ?

Wszystkiego najmilszego życzy zespół Malec TV !!!!!!!!!!!!!!!!

Muzyka do animacji dostępne na licencji Common Creative by Green Orbs Laboratory

Related Videos